GPX Track
Tagesstrecke | km |
---|---|
Tournon - Bourg St Andeol | 107 |
Bourg St Andeol - Rochefort du Gard | 68 |
Rochefort du Gard - La Grande Motte | 90 |
La Grande Motte - Marseillan | 73 |
Marseillan - Vendres | 47 |
Vendres - Port Leucate | 53 |
Port Leucate - Collioure | 109 |